Drassij Vass'k - [Podanie Odrzucone]

Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada Jedi

Regulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Drassij Vass'k - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Drassij Vass'k » 24 lip 2014, 18:38

- Informacje ogólne
a. Imię: Wojciech
b. Wiek: 17
c. Zamieszkanie: Przemyśl
d. Zainteresowania: Film, gry, wszelkiego rodzaju role-play, anime, vocaloidy
e. Krótki opis własnej osoby: Jestem dość skromny i wstydliwy xD, ale taki ze mnie altruista że mucha nie siada :D ogólnie to uczeń technikum teleinformatycznego :) nie lubię o sobie pisać, więc zakończę to tu :)
f. Kontakt:
- email: mrsqbanypl@gmail.com
- gg: 6087727
- xfire: Jeśli zajdzie potrzeba to założę

- Scena JK3
a. Przynależność: Aktualnie brak przynależności
b. Staż: 5 lat z przerwami, bez przerw 3
c. Krótka historia: Zacząłem grę jako 12 latek, ponieważ dostałem tę grę na urodziny. Ponieważ bardzo mi się podobały filmy z serii Gwiezdnych Wojen to był to dla mnie wymarzony prezent :) przez rok gralem na singleplayer na różnych poziomach trudności, potem przerzucilem sie na multi i tam zostałem :) wędruję po serwerach w poszukiwaniu, przyjaznych osób i wyzwań :)

- Postać
a. Imię: Drassij Vass'k
b. Wiek: 23 ziemskie wiosny
c. Pochodzenie: Nieznane
d. Rasa: Miralukanin
e. Opis zewnętrzny: Osoby które mnie wychowały opisują mnie jako wysoką, szczupłą osobę o ciemnej karnacji skóry. Ledwo widoczne włosy na głowie i opaska na oczach dają wrażenie groźnej osoby. Posiada również przyległe do głowy uszy i średniej wielkości nos i usta.
f. Historia: Była ciemna burzliwa noc... Za oknami było słychać trzask piorunów i huk blasterów... Krzyczących rannych wojowników i najemników... Tak... Domyślałeś się... To był atak na nasze siedlisko... Pewnie myślisz, że jest to kolejna nudna opowieść ślepego mężczyzny. Nie zabronię ci tak myśleć, lecz jednak mówie, iż ta opowieść, może poruszyć twoje serce... Nasza rasa jest od zawsze pozbawiona zmysłu wzroku. To jest nasza słabość więc musimy sobie radzić z orientacją w terenie poprzez Moc. Wszystkie dzieci się wysyłało do akademii, w której doskonaliło się ich zmysł Mocy. Niestety, ze mną tak nie mogło być... Tej burzliwej nocy, oponenci wtargnęli do naszego domu... byłem jeszcze noworodkiem, ponieważ kilkanaście minut temu zostałem wydany na świat... Nigdy nie widziałem mojej matki, ani ojca... Pamiętam tylko obijający się o uszy dźwięk krzyku mamy... Prawdopodobnie przebijana była na wylot elektromieczem. Zdążyła mi zawiązać usta i schować pod meble. Nie mogłem krzyczeć, więc po prostu musiałem nic nie robić i czekać na cud... Następnego dnia, światło jednej z planet oświetliło ruiny domu, budząc mnie ze snu. Jakoś udało mi się zdjąć chustę z ust i płakałem głośno by ktoś mnie usłyszał. Kilkadziesiąt minut później przyszła pewna osoba, wyjęła mnie i okryła płótnem... Już wtedy byłem niewidomy więc nie mogę Ci jej określić... Słyszałem tylko huk statku i potem zapadła cisza. Po około godzinie znów ta sama osoba mnie wzięła w swoje gładkie dłonie i posadziła w pewne miejsce... Wtedy po raz pierwszy usłyszałem ten anielski głos, głos kobiety która brzmiała jak moja mama. Przez następne pare lat, opiekowała się mną, uczyła mnie tutejszego języka i wprowadzała mnie w świat. Gdy miałem 7 ziemskich wiosen wysłała mnie do pobliskiej Akademii Mocy. Przyjęli mnie i odrazu posłali do jednej z sal naukowych. Z początku uczyłem się teorii, takiej jak: Co to jest Moc?, do czego służy?, Jak ją wykorzystywać? itp. Po 2-letniej teoretycznej nauce, był czas się nauczyć korzystania z tej tajemniczej energii... Z początku kazali mi skupić energię w umyśle. Mi było łatwiej bo nie miałem niestety energii w oczach co bardziej się równoważyło na resztę zmysłów. Po kilku próbach udawało mi się poruszać drobnymi przedmiotami. Po 2 miesiącach potrafiłem utrzymywać w powietrzu obiekty ważące ponad 5 ziemskich kilogramów. Kilka miesięcy później mogłem dostrzegać obiekty dzięki Mocy, co pozwalało mi już samemu orientować się w terenie. Przez następne 10 ziemskich lat byłem przykładnym obywatelem tego miasta. Broniłem go, pracowałem solidnie itp. W wieku 19 ziemskich wiosen moja matka niestety zmarła z powodu epidemii choroby powodującej przegranie organów wewnętrznych. Kilka dni po pożegnaniu się z mamą na pogrzebie wyruszyłem w kosmos opłacając podróż u pewnego przewoźnika. Pewnego dnia, na radarze odkryliśmy pewien sygnał. Był to sygnał ratunkowy od jednego z mieszkańców pobliskiej planety zwanej Yavin IV. Wylądowaliśmy i rozglądnęliśmy się w poszukiwaniu źródła tego sygnału. Radar podręczny wskazywał kilkanaście metrów przed nami źródło... była to ranna osoba pogryziona przez Howlery, tutejsze stwory. Natychmiast opatrzyliśmy go i zanieśliśmy na statek. Będąc zachwyconym tutejszą architekturą, przyrodą i siłą krążącej w tym miejscu Mocy, kazałem przewoźnikowi zawieść go do lecznicy. Zapłaciłem za podróż i podziękowałem. Przez następne kilka godzin wędrowałem przez lasy tej pięknej planety aż znalazłem wielką budowlę z której emanowała tak wielka ilość Mocy, że zaczęłą mnie głowa boleć.. Podchodząc do wejscia, ktoś właśnie wychodził. Kazał mi wejść i się rozsiąść. Napiłem się drinka i rozgladałem sie po wnętrzu, gdy Ty właśnie podszedłeś i zagadałeś. To właśnie jest moja historia :) Mam nadzieję że cię nie zanudziłem? :D

PS: Mówiąc "Ty", "Ci" itp. Mam na myśli potencjalnego czytelnika tej historii :)

- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii?: Ponieważ jestem niezmiernym fanem Role-Playu każdego rodzaju :D
b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii?: Przeglądając serwery znalazłem nazwę Akademia Jedi na Yavin IV, więc postanowiłem wpisać nazwę w google i voila! :D.
Drassij Vass'k
Przybysz

Re: Drassij Vass'k

Postautor: Jedi Council » 26 lip 2014, 14:04

Wspólną decyzja Rady Jedi, zdecydowaliśmy, iż nie dopuścimy tego podania do fazy głosowania, przez jego styl i forme. W przypadku pytań, należy je kierować do odpowiedniego działu, bądź w rozmowach prywatnych za pomocą wiadomości na forum, albo przy użyciu innych komunikatorów.

Po upływie 21 dni kandydat może umieścić nowe podanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi

Wróć do Punkt rekrutacyjny