Rekrutacja Kaxiva - [Podanie Odrzucone]


Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

   
REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada JediRegulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Rekrutacja Kaxiva - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Kaxiva » 18 sie 2014, 15:12

- Informacje ogólne
a. Imię: Karolina
b. Wiek: 14
c. Zamieszkanie: Brwinów
d. Zainteresowania:rysowanie,wspinaczka po drzewach,gra w star wars battlefront 2
e. Krótki opis własnej osoby.jestem uparta ,brunetka krótkie włosy,
f. Kontakt:
- email karolina.poplawska@poczta.fm
- gg nie posiadam
- xfire nie posiadam lecz jeśli zajdzie taka potrzeba założę.

- Scena JK3
a. Przynależność:Star Wars Battlefront 2
b. Staż:3 do 5 lat.
c. Krótka historia:zaczęłam grać kiedy mój brat kupił sobie star wars battlefront 2 wcześniej oglądałam film a teraz oglądam
star wars the clone wars sezon 3.

- Postać
a. Imię: Ashoka Tano
b. Wiek: 14
c. Pochodzenie: Shili
d. Rasa: Togrutanka
e. Opis zewnętrzny niebieskie oczy wzrost 170 cm włosy typowe dla togrutanki białe w niebieskie paski nosi krótką bluzkę i spódnice nosi pasek zamiast brwi nad oczami ma biały pasek który łączy się na nosie brązowe usta pomarańczowa cera
f. Historia: [min. 450 słów] Autor:kiedy była mała jej rodzinę zabito tylko ona przeżyła jej zastępczą matką została Bariss Tano cierpienie po stracie rodziny pozostałą w jej sercu i coraz bardziej ją zżera .

- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii?Jest bardzo fajna gra online i chce mieć własnego jedi.
b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii?sprawdzałam w internecie gier star wars i natknęłam się na akademie.
Kaxiva
Przybysz
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2014, 10:39

Re: Rekrutacja Kaxiva

Postautor: Jedi Council » 18 sie 2014, 15:51

Niestety podanie nie spełnia wymogów - przez to zostaje ono automatycznie odrzucone.

Regulamin Akademii pisze: W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).


Jednak jak już jest wspomniane powyżej - w pewnych przypadkach Rada Jedi ma prawo dopuszczenia podania osoby młodszej. Ponadto minimalnym wymogiem jaki stawiamy rekrutom - jest stworzenie historii postaci o ilości słów nie mniejszej niż 450. Dodatkowo jako organizacja skupiamy się na odgrywaniu WŁASNYCH unikalnych postaci - dlatego też zaproponowane imię i nazwisko jest nie do zaakceptowania.

W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).

Mamy głęboką nadzieję, że zobaczymy się ponownie po upływie 20 dni.

Niech Moc będzie z Tobą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi
 
Posty: 765
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Punkt rekrutacyjny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron