Rekrutacja Kaxiva - [Podanie Odrzucone]


Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

   
REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada JediRegulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Rekrutacja Kaxiva - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Kaxiva » 19 sie 2014, 11:04

- Informacje ogólne
a. Imię: Karolina
b. Wiek: 15
c. Zamieszkanie: Brwinów
d. Zainteresowania:wspinaczka po drzewie
e. Krótki opis własnej osoby.jestem uparta.
f. Kontakt:
- email karolina.poplawska@poczta.fm
- gg nie posiadam
- xfire KaxivaPL

- Scena JK3
a. Przynależność:Kiedyś z 6 lat temu
b. Staż:jakieś 2-3 lata
c. Krótka historia:rozpoczęłam granie w jk3 kiedy przyjaciele z klasy mi pokazali ,ale podwyższaliśmy sobie wiek o kilka lat.

- Postać
a. Imię: Demirra Octagon
b. Wiek: 16
c. Pochodzenie: shili
d. Rasa: togrutanka
e. Opis zewnętrzny: włosy typowe dla togrutanki białe w niebieskie paski niebieskie oczy na oczach białe plamy łączą się na nosie i dwie plamy w kształcie trójkąta na policzkach nosi krótką brązową bluzkę bez rękawów i ramiączek do tego spódnica tego samego koloru.
f. Historia: [min. 450 słów] Autor:kiedy była maleńką dziewczynką wojna pochłonęła jej ojca jej matka zmarła niedługo po nim gdy droidy zaatakowały ich rodzinne miasto tylko ona przeżyła, przez 3 lata płakała jak opętana teraz próbuje o tym nie myśleć,
każdego dnia gdy wstaje rano wychodzi a wraca dopiero wieczorem tuła się po barach by odnaleźć sens swojego istnienia
pewnego dnia ktoś zapukał do jej drzwi ,otworzyła, przed nią stała dorosła togrutanka ,która powiedziała jej ,że jej siostra młodsza przeżyła atak droidów i że niema się gdzie podziać młoda Demirra się ucieszyła lecz chciała sprawdzić czy to ona wiedziała że jej siostra miała bliznę na nodze kiedy sprawdziła nie miała wątpliwości że to ona przytuliła ją i zaprosiła do środka dowiedziała się od togrutanki że ma się nią opiekować puki nie stanie się dorosła. teraz gdy jej siostra jest u boku codziennie się cieszy i nie wychodzi do barów .Niestety szczęście nie trwało tak długo i był kolejny najazd droidów jej siostra zginęła ale Dmirrze udałą się uciec.I teraz znów jest smutna na zewnątrz i wewnątrz cierpienie wpija się jej w serce i powoli zżera ją od środku tylko rycerz jedi może jej pomuc.

- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii?lubię star wars
b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii?szukałam w internecie
Kaxiva
Przybysz
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2014, 10:39

Re: Rekrutacja Kaxiva

Postautor: Jedi Council » 19 sie 2014, 15:36

Podanie nie spełnia minimalnych wymagań - dlatego też zostaje automatycznie odrzucone.

Przypominamy iż warunkiem dostania się do akademii jest znajomość wszystkich regulaminów placówki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi
 
Posty: 765
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Punkt rekrutacyjny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość