Rekrutacja Sokabloom - [Podanie Odrzucone]


Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

   
REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada JediRegulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Rekrutacja Sokabloom - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Sokabloom » 03 paź 2014, 15:25

- Informacje ogólne
a. Imię : Karolina
b. Wiek: 16
c. Zamieszkanie : Brwinów
d. Zainteresowania : gry komputerowe
e. Krótki opis własnej osoby. uczę się w liceum
f. Kontakt:
- email rainbow.candy@interia.pl
- gg 51721565
- xfire Sokabloom

- Scena JK3
a. Przynależność: brak
b. Staż: rok dwa + półtorej roku przerwy
c. Krótka historia: Jak grałam jeszcze przed przerwą to najczęściej postacią z podwójnym mieczem oraz błyskawicam

- Postać
a. Imię: Soka Bloom
b. Wiek: 16
c. Pochodzenie: Shili
d. Rasa: Togrutanka
e. Opis zewnętrzny: Kiedy spoglądam na te dziewczyne wydaje się jak by miała 12 lat a nie 16 jest mocno pomarańczowa, jej oczy są zielone ma na twarzy białe serca na policzkach i połączone dwa trójkąty na czole ma włosy typowe dla togrutan jest niska i ma bardzo małą budowę ciała lecz ma bardzo ładne i małe piersi ubrana w krótką brązową sukienke i szare leginsy i wysokie czarne buty pod kolana aż.
f. Historia: [min. 450 słów] Autor:matka Soki zmarła podzczas porodu a ojciec został zabity przez bandytów kiedy miała 12 lat po tym trafiała często na ulicznych bandytów i sama kradła złote branzoletki naszyjniki a czasami nawet kradła statki.
Kiedy miała 14 lat stworzyła grupę złodziejaszków po nazwą Qestinos lecz po roku się rozpadła przez samolóbstwo Soki teraz gdy ma 16 lat czuje że chce wstapić do zakonu jedi i zacząć nauki od wielkich mistrzów jedi.

- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii?Kocham Gwiezdne Wojny ja jednego tygodnia nie wytrzymam jak nie obejrze filmu i serialu :D
b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii?Szperałam w necie o gwiezdnych wojnach szukałam o tym gier no i prosze znalazła się Akademia Na Yavin 4.Proszę o zaakceptowanie mojej rekrutacji i prosze jak najszybciej bo w tym tygodniu mam tylko 2 dni grania na cały tydzień.
Sokabloom
Przybysz
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2014, 14:45

Re: Rekrutacja Sokabloom - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Jedi Council » 03 paź 2014, 15:30

Podanie nie spełnia minimalnych wymagań, więc zostaje automatycznie odrzucone. W przypadku pytań, należy je kierować do odpowiedniego działu, bądź w rozmowach prywatnych za pomocą wiadomości na forum, albo przy użyciu innych komunikatorów.

Po upływie 20 dni kandydatka może umieścić nowe podanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi
 
Posty: 765
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Punkt rekrutacyjny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron