Rekrutacja Kulas - [Podanie Odrzucone]

Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada Jedi

Regulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Rekrutacja Kulas - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Kulas » 27 sty 2015, 16:56

- Informacje ogólne
a. Imię: Kuba
b. Wiek: 14
c. Zamieszkanie: Gać mała wieś
d. Zainteresowania:Piłka ręczna Sport Gry informatyka
e. Krótki opis własnej osoby: Bardzo lubię się wygłupiać ale potrafię dobrze zachować wiem gdzie jest umiar :lol:
f. Kontakt:
- email kuba19018@wp.pl
- gg nie używam
- xfire dzisiaj założ

- Scena JK3
a. Przynależność: żadna
b. Staż: żadna
c. Krótka historia: Zacząłem grać z sąsiadem gdyż spodobała mi się gra

- Postać
a. Imię: Kulas
b. Wiek: 17
c. Pochodzenie:Kashyyyk
d. Rasa:Wookie
e. Opis zewnętrzny: Ciemno brązowe futro wysoki na (ok 190) bardzo lubiący biegać i skakać po drzewach na jego twarzy widnieje smutek gdyż stracił rodzinę i swoja ukochaną planetę

f. Historia: [min. 450 słów] Autor: Kulas
Urodziłem się na planecie Kashyyyk jako mały włochacz chodziłem po drzewach gdy nagle zaatakowali nas mroczni ludzie z dziwnymi broniami.Rodzice walczyli w mojej obronie ale ostatecznie przegrali walkę na planecie i zostałem wzięty do niewoli.Traktowany jak pies czułem się dziwnie tak daleko od domu bez rodziców.Pewnego ranka przyprowadzili kolejnego niewolnika który wygladał jak ja tylko bez futra.Ciężko było sie z nim dogadać gdyż on nie znał mojego jezyka ale to nie przeszkodziło zeby sie zaprzyjaźnić.Po miesiącu planowania ucieczki i zdobywaniu zaufania strażników NADSZEDŁ TEN CZAS - Powiedziałem w swoim jezyku i ruszyłem na strażnika a za nim moj przyjaciel wziął broń i zabij straznika ktory stał obok. Rozrywajac siatke uciekliśmy z meczarni ktore nas tam spotkały.Zaczeliśmy życie w którym żeby przetrwać musieliśmy napadać i kraść.Robiąc napady i kradzieże zyskaliśmy wiele kredytów na zakup domu w średniej dzielnicy.Kolejnej nocy robiać napać zostaliśmy aresztowani przez strażników którzy czekali na nas.Zostaliśmy w tronceni do wiezienia dla najgroźniejszych przestepców Galatyki a że okradliśmy wiele transportów dlatego tam trafiliśmy.Przez Pierwszy miesiąc cieżko było nawet wpakowaliśmy sie w bójke w której zostałem bardzo zraniony.Nie wiele pamietając obudziłem sie w izolatce a ze mną był moj przyjaciel i jakiś stary człowiek w poszarpanym ubraniu z długą brodą.Próbując sie dogadać odkryłem ze potrafi troche moj język.5 lat odsiadajac moje czyny uczyłem sie od tego brodatego człowieka.Po wyjściu z odsiatki kazał mi sie z nim spotkać w jego kryjowce daleko w biednej dzielnicy.Przed moimy oczami ukazał sie mały domek który sie rozpadał z starości.Gdy juz weszłem do jego domu zaczołem sie rozglądać i moim oczom wpatrywał sie jakiś dziwny przedmiat przypominajacy mi te chwile w ktorych straciłem rodzine i planete.Starzec podał mi ten przedmiot o ktorym mowił ze to miecz świetlny czyli broń Rycerzy Jedi dalej starzec zaczął opowiadać o Jedi o wojnach za dawnych czasów.Starzec chcą mnie podać próba zabrał mnie do Akademii
TERAZ ZACZYNA SIĘ MOJA PRZYGODA !!!

- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii? Bardzo lubię RP dlatego chcę spróbować
b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii? Gdy szukałem serwera polskiego
Kulas
Przybysz

Re: Rekrutacja Kulas

Postautor: Jedi Council » 27 sty 2015, 17:23

Niestety podanie nie spełnia wymogów - przez to zostaje ono automatycznie odrzucone.

Regulamin Akademii pisze: W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).

Jednak jak już jest wspomniane powyżej - w pewnych przypadkach Rada Jedi ma prawo dopuszczenia podania osoby młodszej. Ponadto minimalnym wymogiem jaki stawiamy rekrutom - jest stworzenie historii postaci o ilości słów nie mniejszej niż 450.

W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).

Mamy głęboką nadzieję, że zobaczymy się ponownie po upływie 20 dni.

Niech Moc będzie z Tobą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi

Wróć do Punkt rekrutacyjny