Tall Trench - [Podanie Odrzucone]


Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

   
REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada JediRegulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Tall Trench - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Ani123 » 19 lut 2016, 20:05

- Informacje ogólne:
a. Imię: Patryk
b. Wiek: 15
c. Zamieszkanie: Bałtów
d. Zainteresowania: Sport,języki obce
e. Krótki opis własnej osoby: Jestem miły,przyjacielski i uczciwy.
f. Kontakt:
- email: grzegorz.dziedzic65@gmail.com
- razer comms ID: Nie Posiadam

- Scena JK3
a. Przynależność: BRAK
b. Staż: 6 miesięcy
c. Krótka historia: Dowiedziałem się o tej akademii i postanowiłem zostać Jedi.


- Postać
a. Imię: Tall
b. Wiek: 15
c. Pochodzenie: Sullust
d. Rasa:
e. Opis zewnętrzny: [Przykład: „Spoglądasz na tęgiego mężczyznę o czarnej karnacji skóry. Ma krótkie czarne włosy, krótką bródkę oraz ciemne, srogie oczy osadzone blisko nosa. Prawe oko przecina duża blizna. Sprawia wrażenie bardzo srogiej i wymagającej osoby.”] Na jego oku znajduje się blizna.
f. Historia: [min. 450 słów] Autor: Tall Trench (Ja)

Urodziłem się na pokrytej wulkanami planecie Sullust.Pewnego dnia moja mama zginęła w wyniku postrzelenia w klatkę piersiową przez piratów.Nie mogłem się po tym pozbierać, ale postanowiłem pomścić jej śmierć.Sprawdzałem hologramy aby dowiedzieć się czegoś o tych piratach.Znalazłem koordynaty ich bazy i wszystkie informacje, które przydały by mi się aby ich zgładzić.Znalazłem też dane pewnej grupy łowców nagród.Skontaktowałem się z nimi i opowiedziałem im o co chodzi.Okazało się, że też chcieli ich wyeliminować więc bez żadnych problemów zgodzili się.Mieliśmy się spotkać tego samego dnia w barze "U Patricka".Zgodziłem się od razu więc wykąpałem się, ubrałem i następnie wyszedłem z domu prosto do baru.Gdy szedłem tam to przez cały czas przed oczami miałem całe to zdarzenie,ale starałem się nie myśleć o tym.Gdy doszedłem i wszedłem do środka od razu ich rozpoznałem.Było ich czterech. Pierwszy był bardzo ogromny i miał bardzo duże mięśnie a Na plecach miał swoją snajperkę.Drugi wyglądał podobnie tylko, że zamiast snajperki na plecach miał pistolety przy pasie.Trzeci był nieco chudszy, mniejszy i na plecach miał katanę.Czwarty był wogóle jakiś inny.Był niski i chudy jak patyk.Miał na sobie pas który biegł z ramienia na brzuch.Wyglądał mniej więcej jak by miał 10 lat.Podszedłem do nich i od razu przeszedłem do rzeczy.Powiedziałem im wszystko co wiem.Nawet się zdziwili, że tak dużo o tych piratach wiem.Powiedziałem, że to wszystko było na chologramie.Jeden z nich chciał abym mu pokazał ten hologram, więc zaprosiłem ich do mnie do domu i po dojściu weszliśmy do środka i od razu przeszliśmy do mojego hologramu.Włączyłem i ukazały im się wszystko co im mówiłem.Na ich prośbę zgrałem to na ich dysk.Potem poszliśmy do kilku znajomych, aby prosić ich o pomoc w zabiciu piratów.Powiedzieli,że za to co im przekazałem to nie będę musiał płacić za tę robotę.Ucieszyłem się.Gdy byliśmy przed domem jednego z kolegów usłyszeliśmy tłuczenie szkła.Szybko weszliśmy i się okazało, że poprostu ich znajomy upuścił szklankę i się stłukła.Powiedzieliśmy mu jaka sprawa jest i te informacje pokazaliśmy hologram.Powiedział, że pomoże nam z tymi bandytami.Chwilę później poszliśmy do drugiego i tak samo się zgodził.Zwołaliśmy wszystkich do mnie do domu i gdy wszyscy dotarli to zaczęliśmy planować atak.Po zaplanowaniu podzieliliśmy się na 2 grupy. Grupa 1 miała zaatakować ich bazę od strony północnej a grupa 2 od południowej.Poszliśmy do pobliskiego lasu bo tam znajdowała się ich baza.Weszliśmy w sam środek tego lasu i dalej nic nie znaleźliśmy.Dopiero po 15 minutach chodzenia znaleźliśmy taki mały budynek.To była baza której szukaliśmy.Według planu grupa 2 poszła na południe schować się za drzewami.Weszliśmy do środka łamiąc kod.Już przy wejściu rozpoczęła się strzelanina.1 z naszych dał mi broń abym pomógł im ich zabić.Uśmiechnąłem się poczym wziąłem od niego broń i zacząłem strzelać w piratów.Po krótkiej strzelaninie poszliśmy dalej
wzdłuż korytarza.Znaleźliśmy metalowe drzwi, które też otworzyliśmy za pomocą łamania kodu.Grupa 2 skontaktowała się z nami, że wysadzą tylne wejście i wejdą od tyłu.Jeden z nich powiedział, żeby robili jak uważają.Weszliśmy przez metalowe drzwi i znaleźliśmy tam ich centrum dowodzenia i zaczęliśmy ostrzał piratów.Zabiliśmy wszystkich bez żadnych ofiar.Grupa 2 przyszła do nas po zabiciu piratów.Po chwili usłyszeliśmy wołanie o pomoc.Okazało się, że te odgłosy dobiegały zza drewnianych drzwi.Otworzyliśmy je bez łamania kodu, poprostu strzeliliśmy w zamek.I ku moim oczom ukazała się moja sąsiadka Miriam.Zabraliśmy ją do jej domu.Porozmawialiśmy z nią o tym co się stało.Opowiedziała, że ją porwali gdy szła do sklepu.Powiedzieliśmy jej, że już jej nie porwą bo wszyscy nie żyją.Ucieszyła się, że nic mi nie jest.I każdy wrócił do siebie cały i zdrowy.
KONIEC


- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii? Bo chcę zostać Jedi.
b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii? Od kolegi
Ani123
Przybysz
 
Posty: 10
Rejestracja: 26 sty 2016, 9:54

Re: Tall Trench

Postautor: Jedi Council » 19 lut 2016, 21:39

Podanie nie spełnia minimalnych wymagań - dlatego też zostaje automatycznie odrzucone.

Przypominamy iż warunkiem dostania się do akademii jest znajomość wszystkich regulaminów placówki.

Regulamin Akademii pisze:W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).


Mamy głęboką nadzieję, że zobaczymy się ponownie po upływie 20 dni.

Niech Moc będzie z Tobą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi
 
Posty: 778
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Punkt rekrutacyjny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron