Zgłoszenie [Podanie Odrzucone]


Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

   
REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada JediRegulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Zgłoszenie [Podanie Odrzucone]

Postautor: jakulipi » 10 maja 2016, 19:50

- Informacje ogólne:
a. Imię: Kuba
b. Wiek: 16
c. Zamieszkanie: obok Łodzi, Pabianice
d. Zainteresowania: oczywiście Star Wars, przyroda
e. Krótki opis własnej osoby: nie dam sobą pomiatać, z pozoru jestem miły, a le jak ktoś mnie zdenerwuje to :twisted: xD
f. Kontakt:
- email: jakulipi@gmail.com
- razer comms ID:

- Scena JK3
a. Przynależność:
b. Staż: 10 miesięcy
c. Krótka historia: chodzę do szkoły muzycznej, dobre oceny i nie wiem co dalej pisać

- Postać
a. Imię: Dinn
b. Wiek: 19
c. Pochodzenie: Hoth
d. Rasa: człowiek
e. Opis zewnętrzny: Spoglądasz na mężczyznę o czarnej karnacji skóry. Ma krótkie czarne włosy, krótką bródkę oraz niebieskie, małe oczka, co patrzą na ciebie. Sprawia wrażenie miłej osoby, ale czasami się to zmienia.
f. Historia: [min. 450 słów] Autor: Całe dzieciństwo spędził w towarzystwie wookiech na Kashyyyk. Musiał sam walczyć o przetrwanie, lecz trochę z pomocą wookiego. Od małego marzył o akademii Jedi. Dobrze posługuje się blasterem i mieczem świetlnym.

- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii? Lubię Gwiezdne Wojny i od lutego chcę się dostać tu, wcześniej nie wiedziałem o tej akademii, ale zawsze chciałem ją znaleźć i mi się udało.
b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii? Jak mówiłem szukałem takiej akademii, przeglądałem internet i tak się na nią natknąłęm.
jakulipi
Przybysz
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2016, 14:39

Re: Zgłoszenie [Podanie Odrzucone]

Postautor: Jedi Council » 12 maja 2016, 7:19

Niestety podanie nie spełnia wymogów - przez to zostaje ono automatycznie odrzucone.

Minimalnym wymogiem jaki stawiamy rekrutom - jest stworzenie historii postaci o ilości słów nie mniejszej niż 450.

W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).

Doradzamy przed wstawieniem kolejnego podania zapoznać się z regulaminem rekrutacji i regulaminem organizacji.

Niech Moc będzie z Tobą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi
 
Posty: 772
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Punkt rekrutacyjny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron