Battlefield Play 4 Free

Wylęgarnia mętów i wszystkiego co najgorsze w galaktyce, gdzie każdy rozmawia o wszystkim i o niczym.

Battlefield Play 4 Free

Postautor: Raziel Shiv'la » 07 maja 2011, 11:34

Ostatnio oglądając Hypera natknąłem się na zapowiedź darmowego online FPS-a - Battlefield Play 4 Free.
Rozgrywka jak to ładnie opisali przypomina Bad Company 2 na silniku popularnego Battlefielda. Jest to gra naprawdę dynamiczna, z dużymi możliwościami rozpiździelu i gry zespołowej. Jako że kiedyś Akademia grała razem w RoM-a, tak pomyślałem że może warto stworzyć team FPS-owy? Co prawda czasem trudno się dostać na jedną sesję, ponieważ serwery zwykle są full (pozwalają na grę 32 osobom), jednak gdyby się udało można stworzyć naprawdę zgrane zespoły. Trzeba dodać, że póki co jest to beta, więc pozwala na jeden (ale bardzo ciekawy i dynamiczny) tryb rozgrywki i tylko 3 mapki, jednak możliwości gry są tak ogromne, że mi osobiście to nie przeszkadza.
Dla wszystkich chętnych: http://battlefield.play4free.com/en/ . Dodajcie mnie do znajomych jeśli ściągniecie (nick Ontari) i piszcie tutaj czy jesteście chętni. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - walcie do mnie śmiało.
Awatar użytkownika
Raziel Shiv'la
Były członek

Wróć do Kantyna