Ulubiona era Star Wars

Wylęgarnia mętów i wszystkiego co najgorsze w galaktyce, gdzie każdy rozmawia o wszystkim i o niczym.

Ulubiona era Star Wars

Stara Republika
10
50%
Upadek Republiki
2
10%
Imperium
1
5%
Nowa Republika
3
15%
Nowa Era Jedi
1
5%
Dziedzictwo
3
15%
Infinities
0
Brak głosów

Liczba głosów : 20

Ulubiona era Star Wars

Postautor: Zeran » 09 sie 2011, 17:40

Jak w temacie i ankiecie. Jestem bardzo ciekaw jaką erę preferujecie, mówiąc o rzeczach i klimacie z niej.

Ja stawiam na początki Republiki. To czasy bardzo tajemnicze i nie wiemy o nich zbyt wiele, znamy małe niewyjaśnione tajemnice z Kotora o Rakatanach i tych czasach, niewiele wiemy jak powstawała Republika. Nie ma z tych czasów produkcji, ale przez to to takie ciekawe i tajemnicze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zeran
Przybysz

Re: Ulubiona era Star Wars

Postautor: Bart » 09 sie 2011, 18:11

Tak dla informacji, istnieje pewien formalny sposób podziału er wydawniczych w SW, choć rozumiem, że po prostu zastosowałeś swój własny, luźny. Mimo to, gdyby ktoś był zainteresowany, czy gdybyś chciał zedytować ankietę: http://ossus.pl/biblioteka/Era_wydawnicza

Sam darzę sentymentem Erę Dziedzictwa z racji ulubionych serii zarówno książek, jak i komiksów, to naprawdę świetne pozycje (Dziedzictwo Mocy i Legacy/Legacy: War), dodające do świata SW coś nowego, choć wciąż w charakterystycznym stylu. Powiew świeżości w tym uniwersum, można rzec. Era Nowej Republiki jest mi bliska z oczywistych względów, choć nie czytałem z niej tak naprawdę zbyt wiele w porównaniu do innych epok.
Era Starej Republiki to dla mnie sentyment przez sam klimat obu KotOR-ów, które stawiam nawet nad filmami, ale to zasługa tylko tych gier... książek nie przeczytałem żadnych.
Bart
Wygnany

Postautor: Zeran » 09 sie 2011, 18:26

Dziękuje nie wiedziałem o tym, to poprawiłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zeran
Przybysz

Postautor: Xarthes » 14 sie 2011, 8:03

Zaznaczyłem Nową Republikę, a sprawa jest bardzo prosta... Te czasy są mi najbliższe, najlepiej się w nich odnajduje po tylu latach RPienia w tym okresie, mimo, że pociągające są tajemnicze czasy Wojen Sithów, walki z czystą ciemną stroną... Po bitwie o Yavin otrzymujemy mnóstwo swobody na własne wydarzenia, przeplatane drobnymi zmianami w galaktyce aż do inwazji, więc to okres idealny dla odgrywających. Za moim wyborem przemówił sentyment, zdecydowanie :)
Xarthes
Wygnany

Postautor: Ani123 » 26 lut 2016, 23:02

Jak dla mnie najlepsza to Nowa Republika.
Ani123
Przybysz

Wróć do Kantyna