Muzyka

Wylęgarnia mętów i wszystkiego co najgorsze w galaktyce, gdzie każdy rozmawia o wszystkim i o niczym.

Postautor: Sal » 02 sie 2008, 22:40

Rock ( Sum 41, Green Day [ choć to już w większości punk rock] , Queen)
Jazz ( Jamie Cullum)
Pop ( Seal, Robbie Williams)
No i to chyba tyle :D
Awatar użytkownika
Sal
Były członek

Postautor: Binol » 03 sie 2008, 14:33

Gothic Metal:
    *Nightwish
    *Within Temptation
    *Evanescence
Rock:
    *Linkin Park
Inni (Rzadko):
    *Feal
    *Timbaland:
      -"Apologize (Feat. One Republic)"
      -"The Way I Are"
    *Avril Lavigne:
      -"When You're Gone"
      -"Girlfriend"
    *Madonna
      -"4 Minutes (Feat. Justin Timberlake & Timbaland)"

Więcej (już wkrótce) na Last.fm
Awatar użytkownika
Binol
Były członek

Postautor: Sasori2 » 23 lis 2008, 16:43

Ja osobiście słucham hip-hopu....ale takiego bardziej...tró..nie takie bezsensowne bluzgi. Tzn. lubię hiphop z bluzgami, nawet głównie takiego słucham ale tylko gdy te bluzgi mają sens, gdy są wulgarne ale zarazem w miarę logiczne i sensowne po prostu właściwie użyte...
Oczywiście dlatego hiphopu słucham polskiego. Bo angielskiego nie rozumeim, a w hiphopie liczy się tekst, a że takiego bym nie zrozumiał no to wszystko łapiecie ;))))
Sasori2
Przybysz

Postautor: Pete_Be(a)st » 23 lis 2008, 18:30

oo.. jeszcze się tu nie wypowiadałem, więc wypowiem się jednym precyzyjnym linkiem:
http://www.lastfm.pl/user/PeteBest997
;)
Awatar użytkownika
Pete_Be(a)st
Były członek

.

Postautor: LoW » 21 cze 2009, 14:12

Oto moje top 10

10. Jeremih ft. Fabolous - Birthday Sex
09. Jessica mauboy ft. flo rida - running back
08. Claudia Cream & Fatman Scoop - Just a little bit
07. Matt Pokora ft Verbz- They talk shit about me
06. Kanye west - heartless
05. Nickelback - how you remind me
04. t.i. - dead and gone (feat. justin timberlake)
03. Linkin Park- What I've Done
02. Borys - My Love
01. Blue foundation - eyes on fire (Zmierzch)

Obrazek<--------Admini mają ciężką prace:)
Awatar użytkownika
LoW
Przybysz

Postautor: Comdar Nedd » 25 cze 2009, 12:02

Rap

Rozwijaj swoje wypowiedzi bardziej - Binol
Comdar Nedd
Przybysz

Postautor: Hebran » 11 lip 2009, 13:23

Hmm... Tak będzie najszybciej- http://www.lastfm.pl/user/monaloza :)
Hebran
Były członek

Postautor: Saela Taarz » 12 lip 2009, 14:33

Baaardzo trudno powiedzieć jednoznacznie. Różne i pokręcone mam gusta.
Znaczna jednak część moich ulubionych utworów oscyluje w takich zespołach jak Korn, Linkin Park, System of a Down, Skillet, Green Day.
Oczywiście jest też masa pomniejszych utworów, z czasem japońskich (tak, tak japońskich, czasami jakieś anime zdarzy mi się obejrzeć i niektóre tzw. openingi są całkiem fajne), z czasem czegoś innego. Jednym z moich najbardziej ulubionych utworów z tej paczki (różnych utworów) jest chyba Requiem for a Dream - Clinta Marsella.
Nie wiem czemu, nie trawię polskiej muzyki (możecie mnie obić kijem, pociachać Lightsaberem, czy zrobić mi coś jeszcze). Kilka klasycznych utworów tylko do mnie trafia, a i tak ich nazw nie pamiętam lub nnigdy nie znałem. Jedyne "utwory" polskie jakie do mnie przemawiają to utwory patriotyczne z "Rotą" na czele.

Czasami sam siebie zadziwiam, czego słucham ^^.
Awatar użytkownika
Saela Taarz
Radna

Postautor: Jaro » 24 lip 2009, 16:01

Ja słucham różnego rodzaju techno i pochodne, lubie Armina van Burena, Tiesto, Paula van Dyka w sumie sama komercha itp ale fajnie mi sie tego słucha :P
Jaro
Przybysz

Postautor: Rincen » 30 lip 2009, 11:26

Ja mam dosyć szerokie gusta muzyczne (przynajmniej tak sądze :P), ale jednak głównie słucham różnych odmian metalu. Nie przepadam raczej za blackiem, czystego death metalu też raczej nie trawię (ale melodic death to już insza inszość xD) Najbardziej bliski jest mi klasyczny heavy.
Oprócz tego skłaniam się w stronę starego dobrego rocka (Pink Floyd, Queen, Jethro Tull). Lubię słuchać Jazzu, a i rapem nie pogardzę (ale muszę być w specyficznym nastroju, żeby rapu słuchać).

A zresztą po co tyle gadać jak można dać link :D :

http://www.lastfm.pl/user/Rincen
Awatar użytkownika
Rincen
Były członek

Postautor: Raziel Shiv'la » 30 lip 2009, 15:53

Ja jestem w gronie moich znajomych uważany za "człowieka muzykę". Nie dość, że gram na wielu instrumentach to słucham muzyki cały czas. Przez to jestem otwarty na muzykę i słucham bardzo wielu jej odmian. Nie cierpię jedynie techno (dla mnie nie jest to muzyka). A więc:
Metal (Metallica)
Nu-Metal (Rage Against The Machine)
Metal Alternatywny (System of a Down)
Rock (Green Day)
Punk (Dezerter)
Grunge! (Alice in Chains i Nirvana)
Reggae (Natural Dread Killaz)
Blues (Dżem)
Hip-Hop ( TYLKO Paktofonika, Kaliber 44 i Eminem)

i wiele, wiele innych rodzajów. W nawiasach te ulubione zespoły w każdego gatunku. Oczywiście zepołów których jeszcze słucham jest o wiele więcej.
Awatar użytkownika
Raziel Shiv'la
Były członek

Postautor: Xarthes » 30 lip 2009, 19:50

Toleruje każdą muzykę, jednak jestem wierny gatunkowi ^^ trzymam się mocno przy Rapie i Hip-hopie. Podkreślam- bo mówię tu o prawdziwych przedstawicielach i prekursorach tego rodzaju muzy. Odchylam się czasami w strony rocka/grunge, jednak to są pojedyncze skoki w bok :D
Zdecydowanie trzymam się z daleka od tego, co żartobliwie nazywa się Rapem, czyli twórczości łysych młodych polaczków spod bloków, gdzie ku**a w każdym tekście gości częściej niż gdziekolwiek. Może padnie parę zapytań-dlaczego, więc od razu się tłumacze. To właśnie przez nich ludzie patrzą na fascynatów HH jak na złodziei, bandytów, zabijaków, meneli i ćpunów.

:arrow: http://www.lastfm.pl/user/Xarthes
no i mój Last, potwierdzenie tego co wyżej.
Xarthes
Wygnany

Postautor: Pete » 30 lip 2009, 23:01

Niezły zestaw Eminema na laście. Ale osobiście nie przepadam. 2pac rozumiem. Jeszcze można by dołączyć NWA, The D.O.C., WC, Nas'a i by było całkowicie ujarzmione w west coastcie ;) Zapomniałem o Eazy'm, ale to m.in. członek NWA.

Z rapu przepadam bardziej za hardcore rap/east coast/ rapcore
Wu tang Clan, Public Enemies, DMX, Cypress Hill, Redman, Nas, Biggie Smalls (R.I.P), Ol' Dirty Bastard...

Jednak mimo wszystko: http://www.lastfm.pl/user/PeteBest997
Pete
Przybysz

Postautor: Jaro » 31 lip 2009, 0:33

Ok ludzie pooglądałem wasze last.fm i czego słuchacie i czas na troche krytki! Hehe

Ok po kolei...

Binol Jonas Brothers i Rubik? Hahah gościu lepiej popracuj nad tym :P:P
Sas olewasz lasta
Pete metal na maksa heheh
Nolail - posłuchałem tego Jon Jaloie haha po prostu...:D
Bart hm posłuchaj moze wykonawców którzy żyją dla odmiany :D No i jeden utwór zabija tytułem
Ostatni ulubiony utwór: Nicholas Hooper – When Ginny Kissed Harry
:D:D
Rincen hardkor!!:D
Xarthes heh hiphop na maksa, brakuje jeszcze bluzgów na profilu :P
Jekk hmm nie mam z czego sie posmiac :P

Nie no a tak na serio jaja se robie :P

O gustach się nie dyskutuje i nie zamierzam zmieniać swojego, tylko dlatego, że tobie się to nie podoba - Binol
Jaro
Przybysz

Postautor: Sal » 24 sie 2009, 19:35

Ja również poszerzyłem nieco swoje "grono zainteresowań", napiszę co i jak.
Z zasady nie lubię ostrej, głośnej muzyki lecz postanowiłem posłuchać dwóch klasycznych wykonawców heavymetalowych a dokładnie Metallici oraz Iron Maiden z albumami The Black Album , S&M i The Matter of Life and Death . Muszę przyznać, nie zawiodłem się:
- Metallica- wspaniałe piosenki, niezależnie czy są one szybkie ( jak na przykład Master of Pappets ) czy wolne (jak Nothing else Matters) wszystko ładnie na siebie nałożone , perkusja doskonale spełnia swoje zadanie, nie ma swego rodzaju uprzykrzeń typu "UAA, WE"LL KILL YOU!!!" (czyt. jesteśmy fajni bo umiemy krzyczeć). Głos Jamesa Hetfielda zaliczam do takich, które nazywam łatwo rozpoznawalnymi- tak jak np. głos Mercurego można po usłyszeniu stwierdzić "To jest Metallica" .
- Iron Maiden - no tu nie mogę nie napomnieć o głosie Dickensona. Zawsze jak słucham tego zespołu mówię sobie "o rany, on jest zajeb**ty" - szeroki zakres jego wokalu daje mu niemal 100% przewagę nad innymi zespołami których słucham (przypominam - nadal chodzi mi tylko o wokal ;) ) i jedyna osoba, która go "pokonuje" w tej dziedzinie to Freddie Mercury . Poza tym muzyka raczej przyjemna dla ucha, najlepiej jej słuchać po południu- wtedy można poszaleć xD

Kolejnym nowym wykonawcą jest Gorillaz- muzyka, której nie słucham na codzień, muszę mieć na nich "fazę" . Muzykę mają specyficzną - hip-hop i muzyka elektroniczna, ale nikt nie potrafi mi wmówić, że ich animacje są beznadziejne :)

Ostatni jest Michael Buble - jazz w czystej postaci. Muzyka, którą kocham i której zostanę wierny przez dłuuuuugie lata. Co ja mogę tutaj dodać? Wystarczy posłuchać Spiderman Theme. Przyjemne kawałki i teksty, przyjazny wokal- ogółem miła muzyka :)

No i na pierwszym miejscu soundtrack z dr House'a ;) Polecam!
Awatar użytkownika
Sal
Były członek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kantyna