Than Neck - [Podanie Odrzucone]


Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

   
REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada JediRegulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Than Neck - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Pleban » 20 mar 2017, 21:36

- Informacje ogólne
a. Imię: Wiktor
b. Wiek: 16
c. Zamieszkanie: Płock
d. Zainteresowania: Interesuję się głównie biologią i chemią, dużo czasu spędzam przed komputerem, ale nie szczędze od dobrej zabawy. Oczywiście nie mógłbym napisać że nie jestem fanem SW.
e. Krótki opis własnej osoby: Przez duży okres czasu pasjonowałem się RP tzw. "Papierowym", grałem między innymi w Warhammera Fantasy Roleplay , ale również tytuły Star Wars'owe takie jak najnowszy system "Age of Rebelion" z 2015 bądź 2016roku.

f. Kontakt:
- email: Wiktus007@gmail.com
- discord: Pleban #8359

- Scena JK3
a. Przynależność: -
b. Staż: Za młodu grałem , jednakże bardziej skupiłem się na Jedi Knight II Outcast
c. Krótka historia: Od ostatniego czasu , kiedy nasza grupa się rozpadła postanowiłem poszukać innych atrakcji RolePlayowych. Kolega kiedyś znalazł własnie Akademie na Yavin IV więc postanowiłem sprawdzić moje możliwości

- Postać
a. Imię: Than Neck
b. Wiek: 29 lat
c. Pochodzenie: Naboo
d. Rasa: Zabrakanin
e. Opis zewnętrzny: Przeciętnie zbudowany Zabrak o długich włosach w kolorze ciemno brązowym do ramion, bez żadnego zarostu. Jego włosy pokrywają jego rogi w niektórych miejscach głowy delikatnie wystają. Skóre ma jasną w odcieniu kremowym. Oczy jasne , niebieskie i przyjazne. Rzeczą charakterystyczną w jego wyglądzie był brak żadnych bruzd , sladów na twarzy. Posiada implant lewego przedramienia.

f. Historia: [min. 450 słów] Autor:

Than Neck to były członek średnio zamożnej rodziny szlacheckiej na Naboo. Urodził się jako drugi syn Matki Mensy oraz Ojca Adarra. Od kiedy tylko dorósł do wieku 6 lat zaczął wykazywać duże chęci i zainteresowania w pójście ślady Ojca - zostać dyplomatą. Robił wszystko w tym kierunku nauczył się wielu technik negocjacji. W między czasie oprócz nauki miał czas na naukę obsługi małych statków wewnątrz planetarnych, mimo że nie szło mu to najlepiej z czasem opanował cięzką sztukę pilotażu , przynajmniej w warunkach Naboo. Z czasem jak chłopak dorastał zaczął coraz bardziej zawierać nowe znajomości oraz pierwsze miłości Elise. Pewnej nocy postanowił wyjść ze znajomymi na miasto w bardziej niebezpieczne rejony ,w których wiedział że do nich nie pasuje , bardzo wyróżniał się z tłumu szulerów i broni na wynajem mimo wcześniejszego ubrania mniej schludnych ciuchów. Usiadł przystole i zamówił napitek, czas mijał upojnie i spokojnie na rozmowach i grze w Pazaka. Wszystko toczyło się jak w największych snach aż do baru wtargeła jakaś niepokojąca postać. Ubrana cała na czarno z ewidętnie złymi intencjami, nikt się tym nie wzruszył więc postanowiliśmy pić i bawić się dalej. Po obserwacji mężczyzny zobaczyłem jak przy rozmowie przy ladzie zaczął powoli wyciagać blaster zza paska, po czym oddał szybki strzał w barmana. Momentalnie nastała cisza każdy spojrzał się na siebie i chwycili za broń, nikt nie wiedział kto kim jest i co zaraz może się zdarzyć , wiele osób zaczeło uspakajać tłum , a ja ? Ja się nie odważyłem stchórzyłem jak ostatni szczur , mimo moich umiejętności bałem sie o własny zad a nie o innych, te wszystkie ich rozmowy nic nie dały jegomość chciał wybiec zabierając kredyty zza kasy. Wszystko zaczeło powoli nabierać sensu chodziło o haracz! Słyszałem kiedyś pogłoski o jakiś gangach ale nigdy nie był to temat poruszany w mojej sferze. Nagle padł pierwszy strzał. Tajemnicza osoba została postrzelona w łydke i szybko oddała strzał w stronę z której dostała. Rozpętała się jadka latający strzały z blasterów zamieniły bar w krwawą łaźnie gdzie każdy chował się za stołami. Próbowałem wyprowadzić Elise jednak podczas zawieruchy został postrzelony w lewy bark przez co upadł na ziemie i ledwo przytomny doczołgał się do wyjścia. Nie wiedział co się z nią stało, mimo bólu postanowił sprawdzić gdzie jest jego połówka leżała twarzą przy ścianie naprzeciwko wejścia do baru z całymi postrzelonymi plecami. Doczołgałem się do niej , niestety była martwa , nie oddychała , nie mówiła , nie żyła... Chciałem chociaż zabrać jej ciało jednak nie dałbym rady zacząłem uciekać ile sił w nogach po półgodziny od zajścia siedziałem już w transporcie do domu ranny ,obolały, pusty w środku.

Dojechałem do domu zmęczony z pustką w sobie cała moja nauka wszystko poszło na marne. Myślałem że jestem odpowiedzialny że dam radę ją uchronić, że jestem odpowiedni. Mimo mojego powrotu Ojciec , ani Matka nie przywitali mnie zaszczynie , słyszeli o tym co się stało, zmartwiło ich ze byłem sam. Było to wtedy kiedy miałem 17 lat od tego czasu zacząłem nie ingerować w żadne znajomości ani związki, tylko po to aby nie wprowadzać ludzi w kłopoty.
Minął rok Ojciec awansował w pracy i dowiedziałem się o spotkaniu z wysłannikiem Rady Jedi. Byłem strasznie ciekawy słyszałem historie o tym kim są i co robią. Postanowił udać się na spotkanie z moim Ojcem , z czystej ciekawości. Słuchałem ich rozmów i zauważyłem że ten dyplomata się na mnie patrzy , po spotkaniu wziął mnie na bok i zapytał jak się mam. Nie wiedziałem jak ale wyczuł do we mnie moje poczucie winy , bezsilność. Czuł też że wiem kim on jest i czym się zajmuje. Wyczuł także potencjał w mocy i zaproponował mi podróż, wstępnie zgodziłem się. Udałem się z tymi wieściami do Ojca i oznajmiłem mu o mojej przyszłości. On kategorycznie odparł że nie ma mowy i nie po to byłem edukowany. Ja jednak nie posłuchałem i udałem się w podróz z Jedi.

- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii?
Mam nadzieje na ciekawą przygodę i dobrą rozgrywkę roleplay którą napewno znajdę.

b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii?
Jakiś rok temu kolega dowiedział się o tym , jednak był za młody więc zrezygnowaliśmy z gry. Teraz jednak postanowiłem spróbować sił.

Mam wielką nadzieje na pozytywny odbiór mojego podania rekrutacyjnego. Bardzo chciałbym ponownie wejść w głęboki świat Gwiezdnych Wojen
Z poważaniem Wiktor Than Neck
Pleban
Przybysz
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2017, 20:03

Re: Than Neck - [Podanie Rekrutacyjne]

Postautor: Jedi Council » 21 mar 2017, 14:41

Podanie zostaje zamknięte na prośbę kandydata. Zapraszamy ponownie za (minimum) 20 dni do złożenia nowego podania, ale przypominamy, że nie wolno wykorzystać niczego z odrzuconej historii.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi
 
Posty: 863
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Punkt rekrutacyjny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości