Jahmson Delgesh - [Podanie Odrzucone]

Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada Jedi

Regulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Jahmson Delgesh - [Podanie Odrzucone]

Postautor: Pleban » 13 kwie 2017, 15:11

- Informacje ogólne
a. Imię: Wiktor
b. Wiek: 16
c. Zamieszkanie: Płock
d. Zainteresowania: StarWars, papierowe RPG, Warhammer 40k oraz Fantasy Role Play.
e. Krótki opis własnej osoby: Jestem osobą pobudzoną i z dużą ilością wolnego czasu na grę. Interesuje się Star Wars za pomocą mojego kolegi Miłosza który mnie bardzo zachęcił.
f. Kontakt:
- email: wiktus007@gmail.com
- discord: Pleban#8359

- Scena JK3
a. Przynależność: -
b. Staż: Głównie w Jedi Outcast
c. Krótka historia: Głównie za młodu zagrywałem się w Jedi Outcast , z czasem odnalazłem płytę z grą więc postanowiłem spróbować.

- Postać
a. Imię: Jahmson Delgesh
b. Wiek: 23
c. Pochodzenie: Taris
d. Rasa: Zabrak
e. Opis zewnętrzny: Słabej postury chłopak o wzroście 163cm. Jest nadzwyczaj wątły i nie zbyt silny. Charakteryzują go czarne włosy i wyjstające delikatnie kolce. Jego skóra nie jest w żaden sposób przebarwiona i jest ona całkowicie "czysta".

f. Historia: [min. 450 słów] Autor:

Nazywam się Jahmson Delgesh i opowiem wam moją historie urodziłem się w dolnym Taris. Od młodych lat życia nie wiodło nam się najlepiej, moja rodzina Zanen i Manreta byli prostymi złomiarzami, mimo braku kredytów na podstawowe wydatki takie jak jedzenie bardzo się mną opiekowali. Często gdy byłem bardzo mały potrafili pracować wiele godzin aby móc mnie jak kolwiek wyżywić, pracowali po wiele godzin, zbierając złom i handlując nim.
Byłem typowym dzieckiem ulicy. Cały czas trudniłem się w drobnych kradzieżach i występkach, na początku nie były to wielkie kradzieże, kradłem nie wiele bo się bałem. Wszystko zmieniło się gdy miałem 15 lat. Postanowiłem pomóc mojej rodzinię a zwłaszcza mojej matce która od pracy przy złomie i dorabianiu w fabryce za chorowała na chorobę płuc. Brak nam było pieniędzy na lekarza , a tym bardziej na leki. Udałem się do baru w opłakanym stanie wyciągnałem kilka kredytów. Topiłem smutki w butelce katarna . W rogu zobaczyłem dobrze zbudowanego mężczyzne, hmm śmiem twierdzić że aż zbyt dobrze zbudowanego, spojrzał się na mnie gniewnym wzrokiem i podniósł się z rogu baru, po czym złapał mnie za gardło i zrzucił ze stołka. Zaczął mnie szarpać i pytać czy jestem od "Kaprawego", bardzo szybko odpowiedziałem nie znam go! Odszedł odemnie , jaki byłem uradowany, lecz w głowie zaświtała mi lampka. Podszedłem do niego i zapytałem się czemu się na mnie rzucił powiedział że musi spłacić długi innaczej wyślą na niego kogoś kto odbierze długi lub jego łeb. Szybko usiedliśmy przy stole i zaczeliśmy rozmawiać, dowiedziałem że każdy mówi na niego Jax i jest Mandalorianinem. Jak się zastanowiłem to wszystko składało się w całość , ta jego siła.
Razem doszliśmy do wniosku iż razem potrzebujemy pieniędzy dowiedzieliśmy się o miejscowym magazynie właściciela fabryki Carlona Menezbera. Z początku odrazu miałem zamiar tam iść i po prostu obrabować. To nie było takie proste potrzebowaliśmy maszyny odszyfrowującej do wejścia od magazynu. Maszyna była dość droga, postanowiliśmy zarobić kilka kredytów przed naszą "finałową" akcją. Układ naszej drużyny był prosty ja zajmowałem się otwieraniem zamków i kradzieżą kieszonkową a Jax, jak to on , nie bawił się w zbędne ceregiele , wymuszał haracz przez pobicia i zastraszanie.
Uzbieraliśmy na maszynę , nawet trochę więcej odstawiłem je do domu , aby rodzina mogła kupić leki z resztą udałem się na targ kupić to o co chodziło mi od kilku dni po głowie. Bez problemu kupiłem wszystko i wieczorem spotkałem się z Jaxem.
Udałem się do drzwi i rozejrzałem , nie było nikogo widać nic dziwnego był środek nocy. Wyjąłem maszyne i przystawiłem do zamka drzwi. Chwilę się kręciła i działała i nagle brzdęk. Drzwi otworzyły się a w nich stały trzy sylwetki zanim zdążyłem zareagować zostałem porażony elektro-rękawicą. Leżałem na ziemi, wszystko widziałem byłem świadomy. Nie mogłem się ruszyć mówić nic. Ostatnią rzeczą jaką pamietam było to uderzenie kopniakiem w twarz kiedy leżałem.
Obudziłem się cały obolały nie wiedziałem co się dzieje. Pierwsze co zauważyłem to barierę świetlną. Wtedy zrozumiałem że jestem w pierdlu. Spojrzałem na odbicie i zobaczyłem zmasakrowany, złamany nos. Siedziałem nie spełna pięć minut po czym przyszedł oficer służby więziennej. Zapytałem go co się stało i najważniejsze co się stało z Jaxem. Klawisz oznajmił mi że mandalorianin stawiał opór funkcjonariuszom więc nie mieli wyboru aby nie używać siły, dowiedzałem się również że cały czas obserwowali nasze poczynania od pierwszego wymuszenia haraczu. Oznajmił spokojnym głosem że mam do odsiadki osiem lat, nie jak mój znajomy mandalorianin, smiejąc się cynicznie.
Byłem bez silny siedziałem tam, moje życie polegało na podstawowych cechach - jedzenie, spanie, wydalanie. Niewiedziałem jaki jest dzień który mamy rok nic. Postanowiłem poprosić o jakieś źródła , książki , dali mi je. Zacząłem się uspokajać, podczas czytania czas mijał mi szybciej i spokojnie. Pewnego dnia gdy czytałem, strasznie się wciągnałem. Zauważyłem wtedy że kubek z wodą delikatnie oderwał się odziemi. Gdy tylko straciłem koncentracje na czytaniu upadł znowu na stół. Z czasem coraz bardziej przykładałem wagę do tego co robię i próbowałem nawet skupiać się na kubku, aby doświadczyć tego co wcześniej. Udało się kubek , po skupieniu się na nim delikatnie się uniósł. Przez wiele następnych dni szlifowałem tą umiejętność , aż pewnego dnia przyszedł klawisz otwierając bariere i wypuszczając mnie miałem wtedy 23 lata.
Pierwsze co udałem się do domu, ale ich tam nie było , dom świecił pustkami.
Tak właśnie kończy się moja dawna historia i zaczyna nowa.
Pleban
Przybysz

Re: Jahmson Delgesh [Podanie Odrzucone]

Postautor: Jedi Council » 13 kwie 2017, 15:43

Niestety podanie nie spełnia wymogów - przez to zostaje ono automatycznie odrzucone.

Nie zostały wypełnione wszystkie punkty z szablonu podania.

W przypadku odrzucenia podania kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).

Doradzamy przed wstawieniem kolejnego podania zapoznać się z regulaminem rekrutacji i regulaminem organizacji, a w przypadku niepewności zapytać się o nie członków organizacji, bądź bezpośrednio Radę Jedi.

Niech Moc będzie z Tobą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi

Wróć do Punkt rekrutacyjny