Muzyka

Wylęgarnia mętów i wszystkiego co najgorsze w galaktyce, gdzie każdy rozmawia o wszystkim i o niczym.

Re: Muzyka

Postautor: San » 23 kwie 2012, 21:41

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JF_ohYSMKYw&feature=player_embedded[/youtube]

Tylko dresowy styl, i sie wiezie dobry hip-hop.
San
Wygnany

Postautor: Cayrd » 05 maja 2012, 9:16

Awatar użytkownika
Cayrd
Były członek

Postautor: Aetharn » 25 cze 2012, 18:29

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mg-4c4uQmdo&feature=share[/youtube]

Hmm, zastanawiałem się, czy wrzucić to do humoru, czy tutaj. Cholera, wpada to coś w głowę i nie chce wyjść przez kilka godzin :D
Tun tun tun tun tun dadadada
Aetharn
Wygnany

Postautor: San » 12 lut 2013, 16:28

Pure epic, cóż tu więcej powiedzieć - po prostu przesłuchajcie ;).
San
Wygnany

Postautor: San » 16 mar 2013, 16:16

Obrazek

And how can we win, when fools can be kings?
San
Wygnany

Postautor: Sas » 16 mar 2013, 18:35

Idź słuchać muzyki dla dziewczynek gdzie indziej, pozdro dla szlaczkujących przedszkolaków B)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sas
Mistrz

Postautor: San » 16 mar 2013, 19:25

Wyśmiewanie cudzych gustów muzycznych jest nieco żałosne, Sas - myślałem, że to domena głównie uczniów gimnazjów - ale jak widać, myliłem się. Jednak jeśli iść już tym śladem, to z pewnością Nickelback jest zespołem godnym prawdziwych facetów.

Sas pisze:Idź słuchać muzyki dla dziewczynek gdzie indziej

Noszenie długich włosów to chyba także cecha zarezerwowana głównie dla kobiet. Mam rację?
San
Wygnany

Postautor: Sas » 16 mar 2013, 19:50

San pisze:Wyśmiewanie cudzych gustów muzycznych jest nieco żałosne, Sas - myślałem, że to domena głównie uczniów gimnazjów - ale jak widać, myliłem się. Jednak jeśli iść już tym śladem, to z pewnością Nickelback jest zespołem godnym prawdziwych facetów.

Sas pisze:Idź słuchać muzyki dla dziewczynek gdzie indziej

Noszenie długich włosów to chyba także cecha zarezerwowana głównie dla kobiet. Mam rację?

Haters gonna hate

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sas
Mistrz

Postautor: Vinax » 13 cze 2013, 20:07

Tyle wam powiem :***

Vinax
Wygnany

Postautor: Caldain Ravenlocke » 13 cze 2013, 20:22

Obrazek

Wszystkich przepraszam serdecznie za nic nie wnoszący do dyskusji post. ;)
"Nawet nie zauważysz, jak w miarę upływu czasu staniesz się spokojny, cierpliwy i pełen mądrości. Wtedy pojawią się twoi uczniowie, chcący cię naśladować. Tak stajesz się Mistrzem: niezauważalnie, niechcący, delikatnie..."
Obrazek
Kannos'v Lightdust. Radny lecz bezradny.
Awatar użytkownika
Caldain Ravenlocke
Mistrz

Postautor: Lee Vannicus » 14 cze 2013, 16:55

http://www.youtube.com/watch?v=fz-uvWD1AYQ

Drooooopkick Murphyyyyyyyyys!
Lee Vannicus
Były członek

Postautor: Vinax » 14 cze 2013, 23:07

@ Kannos:
"Połóż pistolet na stół
I uprzedzenia wyrzuć w kąt

Na całym świecie są faszyści,
Którzy nienawidzą innych rąk
Nie, nie, nie...
Nie wszystkich możesz zabić
To niemożliwe - uwierz mi
Nie, nie, nie...
Za dużo możesz stracić,
Bo takie krótkie są nasze dni

Tylko nie mów tego mi
Nigdy nie mów tego mi
Tylko nie mów tego, że
Nienawidzisz...
Tylko nie mów tego mi
Tylko nie mów tego mi
Nigdy nie mów tego, że
Nienawidzisz mnie

Więc pomyśl o tym, co Cię boli
O wszystkich wojnach, które znasz
To najtrudniejsze zawsze jest
Powiedzieć "nie", gdy mówią "tak"

Nie, nie, nie...
Bądź pozytywnym wojownikiem
Kiedy na ringu zostajesz sam

Tak, tak, tak...
Za dużo dzieci nie ma już
Swoich tatusiów i swoich mam

Tylko nie mów tego mi
Nigdy nie mów tego mi
Tylko nie mów tego, że
Nienawidzisz...
Tylko nie mów tego mi
Nigdy nie mów tego mi
Tylko nie mów tego, że
Nienawidzisz mnie
"

Genialny kawałek polskiego rocka :D
Vinax
Wygnany

Postautor: Caldain Ravenlocke » 20 cze 2013, 7:34

jako ze nie kazdy ma wgląd do shoutboxa:

Myśli Kannosa/Caldaina po misji na Dorin....

"Matka mówi że to przez was
Zabiłem go
Dziwny jakiś taki był
Zabiłem go
Przestałem kopać on jeszcze żył
Zabiłeś? Zabiłem!
Zabiłeś? Zabiłem!
Zabiłeś? Zabiłem!
Nawet się nie zamyśliłem"

"Nawet nie zauważysz, jak w miarę upływu czasu staniesz się spokojny, cierpliwy i pełen mądrości. Wtedy pojawią się twoi uczniowie, chcący cię naśladować. Tak stajesz się Mistrzem: niezauważalnie, niechcący, delikatnie..."
Obrazek
Kannos'v Lightdust. Radny lecz bezradny.
Awatar użytkownika
Caldain Ravenlocke
Mistrz

Postautor: Veosar » 22 lut 2014, 13:51

.
Obrazek

Evil is evil. Lesser, greater, middling, makes no difference.
The degree is arbitrary, the definition's blurred. If I'm to choose between one evil or another, I'd rather not choose at all.
Awatar użytkownika
Veosar
Były członek

Postautor: Zera » 22 lut 2014, 16:52

Jak chyba większość osób zauważyło, ja lubuję się w bardziej ostrzejszej muzyce :] A z racji, że Veosar podrzucił coś od siebie, to pomyślałem, że może i sam coś przekażę dalej. Kto wie, może ktoś znajdzie coś dla siebie. Rozpisywać się nie będę i nie będę też dawać miliona kapel :D

Le rock. Lubię posłuchać dobrego rocka, szczególnie, że w sumie od tej muzyki zaczynałem(dzięki mojemu ojcu ;) ) ANYWAYZ.
Polecam Deep Purple. Zespół, z którym miałem styczność w bodajże 97-98. Coś w ten deseń. Od tamtej pory, best of the best :D

Le słabszy metal, dla bardziej łagodnego ucha. No tutaj polecałbym posłuchać takich kapel jak: Black Sabbath, Dio, Manowar, Judas Priest, Alestorm, Testament. Większość pewnie każdy zna, ale whatevah :>

Le mocniejszy metal, ala I want to hear some hardcore shit. Polecam: Samael, Noctiferia, Infernal War, Dark Tranquillity, Arch Enemy, Anorexia Nervosa.

"Ale ja jestem Polakiem, to chcę posłuchać czegoś polskiego lub patriotycznie posłuchać originowo polskich kapel!" Numer jeden: Behemoth :D :D :D Po prostu kocham prawie każdą płytę tej kapeli. Są zajebiści! :> Oprócz tego? Turbo, TSA, Strefa Mocnych Wiatrów, Frontside.

A dla ludzi, którzy preferują bardziej klimatyczne, mocne brzmienia z może nawet żeńskim głosem: Epica. Simone Simons jest dla mnie królową i jej głos jet niesamowity. Oprócz tego: Xandria, Lacuna Coil i Haggard - bez laski na wokalu, ale kapela jest niesamowita. No i, buduje ją 23 osoby :D

Moja ulubiona kapela? Niektórzy mówią, że ciężko taką wybrać, ale ja mam i miałem od już chyba 8 lat jeden i taki sam typ: IN FLAMES. Nieważne co działo się wewnątrz zespołu, jakie nowe płyty nagrywali. Nadal kocham ich za piękny melodyjny metal(już nie death, szkoda, ale to nie jest aż takie ważne). Polecam posłuchać jak najbardziej, a nawet o ile się nie mylę. To dowiedziałem się o nich od pewnego staruszka... Ah... No tak! Od Sasa! :D Z tego co pamiętam sprawdziłem jakiś link do jednego z utworów i bardzo mi się spodobali. Od tamtego czasu, In Flames moją ulubioną kapelą. Numero uno for life :>

A odchodząc od metalu, chociaż też niekoniecznie :D Może niektórym by się to nawet nie śniło, ale przepadam za niektórymi zespołami dalekiego wschodu :> Mimo tego, że z reguły nie przepadam za popem czy popowym rockiem, muzyka z tych klimatów np. japońska ma w sobie taką energię, że nie raz motywuje mnie do działania. Po prostu napływ pozytywnej energii, jakiego nie można odczuć przy innej muzyce. Z takich zespołów/wykonawców(głównie wykonawczyń, a jak:D) polecam: Kamiki Aya(numero uno ono maj listo!), Aikawa Nanase, Do As Infinity, KOTOKO, YUI, May'n', Miho Fukuhara, Granrodeo, Orange Range, Shonen Kamikaze.
No i od czego tak naprawdę zacząłem to soundtracki z anime, a tam poznałem kilka naprawdę NIESAMOWITYCH kompozytorów. Takich jak Shiro Sagisu(Best of the best!), Kawai Kenji, Nakanishi Ryosuke, Takanashi Yasuharu.

A jeżeli jesteśmy jeszcze przy OSTach, to looknijcie sobie Zacka Hemseya albo Cliffa Lina
"My life for Aiur..."
Awatar użytkownika
Zera
Rycerz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kantyna