Rivs - [Podanie Zaakceptowane]


Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

   
REGULAMIN REKRUTACJI

I. Podstawowe zasady:
1. Według podjętych decyzji rekrutacja w akademii została otwarta na stałe (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji jeśli uzna to za słuszne).
2. Został stworzony odpowiedni dział na potrzeby rekrutacji i tylko tam będą rozpatrywane wszystkie sprawy przyjęć do akademii.
3. Podanie należy napisać w nowym temacie, gdzie w tytule powinien znajdować się nick postaci.
4. Akademia posiada gotowy wzór podania, który każdy chętny musi wykorzystać w pierwszym poście tematu, aby podanie było brane pod uwagę.
5. Po złożeniu podania nie można edytować jego treści, czy też usuwać tematu i wstawiać go ponownie.
6. Nowy temat założony przez kandydata służy do oceny podania przez członków i wskazania ewentualnych błędów jakie się pojawiły w pierwszym poście.
7. Każdy członek może napisać na co zagłosował, jednak jeśli nie chce, może wtedy się wypowiedzieć nie podając tej informacji.
8. Podanie powinno być napisane w sposób zrozumiały, zgodnie z zasadami języka polskiego, a nadmierna ilość błędów negatywnie wpłynie na ocenę.
9. W Akademii obowiązuje zakres wiekowy od lat 15-stu (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków wiekowych).
10. Jest bezwzględny zakaz kopiowania prac bez zgody autora. Niezależnie od formy i sposobu wykonania.
11. Wszystkie próby tworzenia nowych kont przez osoby którym nie udało się dostać i wklejania z nich podań, będą surowo karane.
12. Rada Jedi zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania jeśli jest chociaż minimalne podejrzenie o "multikonta" i to od nich zależy czy w ogóle będzie ono brane pod uwagę.
13. Postać osoby składającej podanie nie może być wyznawcą Ciemnej Strony Mocy, a także posiadać żadnych zdolności w Mocy (Rada Jedi zastrzega sobie prawo do uwzględniania wyjątków).
14. Wszystkie podania które nie będą przestrzegać zasad obowiązujących w Akademii Jedi na Yavin IV, będą odrzucane (Rada Jedi jest wstanie dokonać wyjątku, ale tylko w bardzo skrajnych przypadkach).

II. Dalsze postępowanie:
1. Po złożeniu podania, Rada Jedi sprawdza czy spełnia ono podstawowe wymagania i zamienia temat w ankietę z dwoma wyborami:
a. Członek jest za przyjęciem kandydata.
b. Członek jest przeciwny przyjęciu kandydata.
2. Każdy członek (nie będący na okresie próbnym) ma w ankiecie jeden głos, który nie może być zmieniony bądź cofnięty, dlatego radzimy dokładnie przemyśleć decyzje.
3. Wszystkie głosy liczą się tak samo, nie ma tutaj rozróżnienia pomiędzy rangami czy funkcjami.
4. Jeśli jakiś członek nie jest zdecydowany, to może się wstrzymać z głosem na jakiś czas, albo całkowicie co pokaże jego neutralność do sprawy.
5. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu 14 dni od czasu zamiany tematu w ankietę i wtedy musi być podjęta decyzja.
6. Głosować może każdy członek, jeśli jednak decyzja wygląda na przesądzoną to temat może zostać zamknięty przed czasem.
7. Jeśli większość odpowiedzi jest pozytywna, podanie zostaje zatwierdzone. Kandydatowi pozostaje cierpliwie czekać na dalsze instrukcje od Rady Jedi.
8. Jeśli większość odpowiedzi jest negatywna, podanie zostaje odrzucone. Kandydat musi odczekać 20 dni przed napisaniem ponownie podania, oraz nie może wykorzystać niczego ze swoich poprzednich prac (radzimy dokładnie przemyśleć wszystko przed wstawieniem podania).
9. Jeśli ilość odpowiedzi pozytywnych jest równa ilości odpowiedzi negatywnych, o werdykcie decyduje ogólne zachowanie kandydata, oraz wszystkie wydarzenia z nim związane.

Twórcy regulaminu:
Rada JediRegulamin może ulec zmianom, od niektórych reguł mogą wystąpić wyjątki.

Rivs - [Podanie Zaakceptowane]

Postautor: Rivs » 05 lip 2016, 22:10

- Informacje ogólne
a. Imię: Marcin
b. Wiek: 23
c. Zamieszkanie: Wrocław
d. Zainteresowania: Technologie, komputery, Star Wars
e. Krótki opis własnej osoby: lubiący towarzystwo ciekawych osób, otwarty na uczenie się nowych rzeczy.
f. Kontakt:
- email: marcinismyname@gmail.com
- razer comms ID: Rivs.

- Scena JK3
a. Przynależność: Akademia Jedi na Yavin IV
b. Staż: tyle, że nie pamiętam.
c. Krótka historia: Dawno, dawno temu dołączyłem do Akademii, nie mam pojęcia ile lat minęło, w międzyczasie kilka przerw mniejszych lub większych.

- Postać
a. Imię: Rivs
b. Wiek: 23
c. Pochodzenie: Nieokreślone
d. Rasa: Bpfasshi
e. Opis zewnętrzny: Młody Bpfasshianin o praktycznie białej karnacji, długich ciemnych włosach i przeciętnym wzroście. Zwykle ubrany w schludne ubrania do biura i z przyjaznym wyrazem twarzy budzącym zaufanie.

f. Historia: [min. 450 słów] Autor:

W pomieszczeniu rozległ się dźwięk budzika, a po chwili włączyła się spokojna, a zarazem radosna muzyka.
Spod kołdry wydobyło się leniwe ziewnięcie i białe, wytatuowane ramiona wyciągnęły się do góry przeciągając się i strzelając stawami. Przez rolety ogromnych okien wieżowca wpadały juz promienie słońca i dźwięk budzącej się do życia metropolii na Pantolomin.
Krótkie spojrzenie na zegarek uświadomiło chłopakowi, że zdąży się jeszcze wykąpać przed wyjściem i wrzucić coś na ząb po drodze.
- Co ja robię? - spytał sam siebie po tym jak rozkojarzony wycisnął pastę do zębów na brzytwę do golenia. Dokończył pośpiesznie poranną rutynę i wyszedł z apartamentu kierując się w stronę pociągu transportującego na wybrzeże. Patrząc przez okna pociągu rozkoszował się piękną pogodą i nadmorskimi widokami.
Po wyjściu z klimatyzowanego transportera od razu zaczął dawać się we znaki biurowy strój nieadekwatny do tutejszych upałów. Szybkim krokiem Rivs poszedł do placówki z wielkim szyldem Galaxy Tours.
- Cześć Keith – Rzucił radośnie do pracownika przy wejściu – Jak zwykle czarująca – puścił oko kobiecie za głównym biurkiem w holu i poszedł dalej w kierunku windy. Piętro 17, dział obsługi klienta – wybrał z panelu i po chwili był już w swoim biurze. Rozsiadł się wygodnie w fotelu i zabrał się do pracy zatracając się w swoim zajęciu. Dzień mijał standardowo – przeplatające się pikanie komunikatora, migające powiadomienia o nowych wiadomościach i standardowe pytania turystów na które odpowiedź mogli znaleźć w ogłoszeniu.
- Kim jesteś? - Wymamrotał głos z komunikatora?
- Dodzwonił się Pan do działu obsługi Galaxy Tours, w czym mogę pomóc?
- Wiesz kim jesteś?
- Pracownikiem obsługi Galaxy Tours, mogę Panu w czymś pomóc? - ponowił pytanie nie odpuszczając uprzejmego tonu.
- Ty! - krzyknęła osoba po drugiej stronie i połączenie zostało zerwane.
Rivs westchnął i uśmiechnął się szeroko. W tym czasie do jego biura weszła młoda Twilekanka o delikatnie błękitnej karnacji.
- Coś się stało? - Spytała widząc roześmianego chłopaka. - Kolejny wieśniak z Dantooine co nic nie kojarzy?
- Prawie. Jakiś obłąkany typek. - Odparł odchylając się na fotelu.

Po kilku godzinach dzień pracy dobiegł końca. Można było zrzucić biurowe ubrania i udać się na miasto. Długie rękawy przestały skrywać wytatuowane ramiona, a luźne ciuchy dały odczuć orzeźwiający powiew znad oceanu. Tam gdzie kończył się dzień pracy, zaczynało się, jak by się mogło wydawać, życie. Bary, kasyna, salony gier.
- Dajesz mała, jeszcze raz! - powiedział energicznie rzucając kośćmi w kasynie grając przeciwko grubemu Rodianinowi i ostro wstawionemu człowiekowi z Corelli.
- I jak zwykle całą stawką leci do mnie! No, nie płakać, wyskakiwać z kaski panienki - uśmiechając się wyciągnął ręce po wygraną. Przeciwnicy z zawiedzionymi minami rzucili kredyty i odeszli zrezygnowani i spłukani. - To jest życie - pomyślał Bpfasshi przeliczając pieniądze idąc w kierunku wyjścia. Po przejściu kilkudziesięciu metrów ulicą Pantolomin usłyszał kroki i głuche uderzenia pięści o siebie. Zatrzymał się i odwrócił. W jego kierunku szło troje brudnych typów od których zapachu przy odpowiednim wietrze zbierało się na wymioty.
- Panna, bez zbędnych...hik... dawaj kredyty albo... - przemawiający przejechał palcem po gardle.
- Pozwólcie, że coś wam wyjaśnię. Możemy to rozwiązać w inny sposób - zaczął spokojnie Rivs trzymając ręce w kieszeniach. - Pójdziecie do siebie, wytrzeźwiejecie i poszukacie jutro pracy.
- Albo co? - odpowiedział jeden z brudasów opluwając się przy tym.
- Po prostu - chłopak odwrócił się na pięcie i poszedł dalej w swoją stronę.
- Jeszcze z Tobą nie skończyliśmy!
- Nie polecam zaczynać - rzucił obojętnie nawet się nie odwracając.
W ciągu następnych kilku sekund pierwszy z biegnących na Rivsa rzezimieszków został zaparkowany twarzą na chodniku po wcześniejszym przeleceniu nad chłopakiem po sprawnym chwycie.
- Mówiłem. Zacznijcie myśleć, a nie rzucacie się na kogokolwiek tak nawaleni. - westchnął i poszedł dalej zostawiając dwoje niedoszłych zbirów ciągnących za nogi zdezorientowanego herszta.

Następny dzień zaczął się podobnie jak poprzedni i wiele przed nim. Przyjemna pobudka miłą dla ucha melodią i szykowanie się do pracy. Po raz kolejny od wielu miesięcy widząc te same budynki po drodze stał w pociągu na wybrzeże. Po dojechaniu na miejsce stanął na chwilę w miejscu i spojrzał w stronę bezkresnego oceanu z kilkoma wycieczkowymi jachtami na horyzoncie. Orzeźwiające powietrze wypełniło nozdrza i płuca chłopaka. Wtedy przypomniała mu się sytuacja z poprzedniego dnia. "Kim jestem?" spytał sam siebie. "Czemu tu jestem?", "Dlaczego by nie odlecieć i nie zajrzeć wgłąb siebie?" nasunęło się po chwili melancholijnego wpatrywania się w bezkres. Pobiegł w kierunku oceanu i w ubraniach zanurkował w przejrzystej wodzie.


- Informacje dodatkowe
a. Dlaczego chcesz wstąpić do Akademii? Wrócić, przypomnieć sobie, spędzić trochę czasu i dobrze się bawić z fajnymi ludźmi.
b. Skąd dowiedziałeś się o Akademii? Znalazłem szukając RP w klimacie SW
Awatar użytkownika
Rivs
Były członek
 
Posty: 501
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rivs - [Podanie Zaakceptowane]

Postautor: Jedi Council » 07 lip 2016, 5:36

Podanie zaakceptowane automatycznie z uwagi na nową postać studenta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi Council
Rada Jedi
 
Posty: 798
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Punkt rekrutacyjny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron