Movie Battles 2

Wylęgarnia mętów i wszystkiego co najgorsze w galaktyce, gdzie każdy rozmawia o wszystkim i o niczym.

Movie Battles 2

Postautor: Rizo » 21 wrz 2017, 14:40

Witam mam taki problem dlatego zakladam u was ten temat bo nie ma innego zyjacego klanu PL mb2. Mam taki problem bo nie mam dzwieku jedynie w mb jka na singlu jest dzwiek sprawdzalem opcje dzwieku i niby wszystko ok tak jak ma byc usuwalem i jka i mb nawet sciaglem je od nowa ale dalej nic prosze ratuje
Rizo
Przybysz

Re: Movie Battles 2

Postautor: Saela Taarz » 21 wrz 2017, 15:47

Musiałeś się pomylić, bo nie jesteśmy klanem Movie Battles 2. Nie jestem nawet przekonany, jaka część forum mogła zasugerować, że jesteśmy tego typu klanem.

Tak czy owak, jest tutaj parę osób, które grają w Movie Battles, być może one Ci pomogą.

P.S. Następnym razem, taka mała prośba. Nie mamy nic przeciw temu, aby ktokolwiek zadawał pytania związane z grą, jednak byłoby wielce wskazanym, aby poświęcić nieco więcej czasu i post napisać z minimalnym poszanowaniem interpunkcji i ortografii. Nie wywołuje dobrego, pierwszego wrażenia.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Saela Taarz
Radna

Wróć do Kantyna