Wzór podania

Punkt zbiórki kandydatów na Jedi, którzy sądzą, że poradzą sobie ze wszystkimi przeszkodami jakie postawi przed nimi wola Mocy.

Jak dołączyć do Akademii Jedi?

1. Pierwszy raz na stronie? Kliknij tutaj, by zapoznać się z regulaminem Akademii Jedi.
2. Chcesz złożyć podanie? Kliknij tutaj, by poznać regulamin rekrutacji i uzyskać niezbędne informacje.
3. Potrzebujesz pomocy lub wskazówek przy tworzeniu historii? Kliknij tutaj, by zapoznać się z pomocami dla aplikantów.
4. Uważasz, że masz już pomysł na historię? Kliknij tutaj, by sprawdzić często zadawane pytania i przeczytaj komentarze pod ostatnimi podaniami, uniknąć popularnych błędów.
5. Gotów, by złożyć podanie? Kliknij tutaj, by zdobyć szablon, który należy wypełnić, bądź też użyj tego, który pojawi się automatycznie przy utworzeniu nowego tematu w tym dziale.
6. Wciąż masz wątpliwości lub inne pytania? Kliknij tutaj, by dołączyć do naszej grupy na discordzie, gdzie uzyskasz pomoc.

Wzór podania

Postautor: Rada Jedi » 19 wrz 2008, 16:47

Znajduje się tutaj wzór podania, który należy uzupełnić przy składaniu podania do Akademii Jedi i wkleić do nowego tematu, utworzonego w dziale "Punkt Rekrutacyjny". Tytułem tematu powinien być nick postaci.

Kod: Zaznacz cały
- Informacje ogólne
a. Imię/Nick:
b. Wiek:
c. Krótki opis własnej osoby: [Hobby, zainteresowania, krótko się przedstawić]
d. Styczność z RP: [Przykład: Jestem fanem gier papierowych RPGów, uczestniczyłem w RP o tematyce Gwiezdnych Wojen prowadzonych za pośrednictwem Discorda.]
e. Styczność z Jedi Academy: [Przykład: Nigdy nie grałem w Jedi Academy. / Przeszedłem kilka razy kampanię dla jednego gracza, spędziłem trochę czasu na serwerach multiplayer.]
f. Discord:

- Postać i historia
a. Imię:
b. Wiek:
c. Pochodzenie:
d. Rasa:
e. Opis zewnętrzny: [Przykład: „Spoglądasz na tęgiego mężczyznę o czarnej karnacji skóry. Ma krótkie czarne włosy, krótką bródkę oraz ciemne, srogie oczy osadzone blisko nosa. Prawe oko przecina duża blizna. Sprawia wrażenie bardzo srogiej i wymagającej osoby.”]
f. Historia: [min. 800 słów]:

- Informacje dodatkowe
a. Skąd dowiedziałeś się o Akademii?
b. Co zachęciło Cię do złożenia podania?
c. W jaki sposób mógłbyś wspomóc rozwój naszej społeczności?

Przypominamy iż warunkiem dostania się do Akademii jest znajomość wszystkich regulaminów placówki!
Awatar użytkownika
Rada Jedi
Rada Jedi

Re: Wzór podania

Postautor: Rada Jedi » 02 paź 2022, 17:58

Podanie - Przykład 1

- Informacje ogólne
a. Imię/Nick: Janno
b. Wiek: 17
c. Krótki opis własnej osoby: Jestem uczniem technikum informatycznego, więc naturalnie lubię komputery i wszystko, co z nimi związane, łącznie z grami. Zazwyczaj bywam spokojną i zrównoważoną osobą, ale czasami trochę ponarzekam. Lubię książki o tematyce sensacyjnej, muzykę instrumentalną, esport (głównie Liga Legend). Od niedawna zacząłem naukę gry na pianinie.
d. Styczność z RP: Jestem fanem gier RPG, uczestniczyłem w RP o tematyce Gwiezdnych Wojen prowadzonych za pośrednictwem Discorda. Ponadto lubię papierowe "bitewniaki" w klimacie fantasy i regularnie grywam w nie ze znajomymi. Bywa, że czasami wchodzę w buty Mistrza Gry, bo lubię rozpisywać questy, tworzyć bohaterów itd.
e. Styczność z Jedi Academy: Dawno temu przeszedłem Jedi Academy w trybie single player, zdarzyło mi się grywać na publicznych serwerach ze znajomymi. Występowałem pod nickiem Janno, może ktoś kojarzy?
f. Discord: JanNowak#1234

- Postać i historia
a. Imię: Janno Vak
b. Wiek: 21
c. Pochodzenie: Tatooine
d. Rasa: człowiek
e. Opis zewnętrzny: Niewysoki chłopak o ciemnej karnacji, z wyraźną szramą na prawym policzku. Jego czujny, rozbiegany wzrok sugeruje, że Janno niejedno w życiu widział i słyszał. Przezorność młodzieńca podkreśla kolba blastera, która raz po raz wyłania się z przewiewnych szat w trakcie marszu. Całości obrazu dopełnia szeroki kapelusz, chroniący Janno przed palącymi słońcami Tatooine.

f. Historia:
Opowiadanie na minimum 800 słów.

- Informacje dodatkowe
Słyszałem o Was już kiedyś, ale dopiero niedawno sobie o tym przypomniałem, gdy zobaczyłem reklamę na Facebooku.
Jak wyżej, zaciekawiła mnie reklama na Facebooku. Przejrzałem stronę i zainteresowała mnie Wasza formuła. Potem wpadłem na discorda, gdzie rozmawiałem z niektórymi z Was. Format zapowiada się ciekawie, więc chcę spróbować.
Lubię pisać opowiadania oraz rozmaite teksty fabularne. Widziałem, że na swojej stronie macie Holonewsy, być może mógłbym pomóc w ich realizacji. Mam też zacięcie do programowania, więc chętnie pomogę przy rozwoju modyfikacji i plików.

Podanie - Przykład 2

- Informacje ogólne
a. Imię/Nick: Anna
b. Wiek: 20
c. Krótki opis własnej osoby: Studiuję architekturę w dużym mieście. Pasjonuję się sztuką i architekturą (o dziwo), ale nie pogardzę także grami komputerowymi. Lubię zwierzęta i pewnie byłabym weterynarzem w alternatywnym życiu. Lepiej radzę sobie z rysowaniem, niż z pisaniem, co zapewne widać. :)
d. Styczność z RP: Niestety brak, natomiast bardzo lubię gry MMO oraz Star Wars i zdarzyło mi się grywać klimatyczne sesje w TORze.
e. Styczność z Jedi Academy: Do tej pory nie grałam w Jedi Academy. Gram w TORa, a w zeszłym roku zdarzyło mi się zagrać w Fallen Order.
f. Discord: AnnaKowalska#1234

- Postać i historia
a. Imię: An'nako'walska (Nako)
b. Wiek: 36
c. Pochodzenie: Csilla
d. Rasa: Chiss
e. Opis zewnętrzny: Wysoka chisska o szczupłej posturze i krótkiej, schludnej fryzurze na żołnierską modłę. W jej postawie widać wyuczone maniery, które sugerują, że była osobą z wyższych kręgów społeczeństwa. Mimo to, Nako zdaje się być cichą, wycofaną osobą. Porusza się niemalże bezszelestnie, jakby nie chciała przykuwać niczyjej uwagi.

f. Historia:
Opowiadanie na minimum 800 słów.

- Informacje dodatkowe
Od znajomego, który wciąż tu gra. :)
Wyżej wymieniony znajomy. Bardzo mnie namawiał, aż w końcu stwierdziłam, że spróbuję, by dał mi spokój! A na poważnie - lubię Star Wars, na RP się nie znam, ale Wasze miejsce wygląda na fajną społeczność, by się wkręcić...
Yyy... Nie wiem. Potrafię rysować, uważam się też za dosyć towarzyską osobę, z poczuciem humoru. Mogę porobić jakieś ładniejsze grafiki do kart postaci, a jeżeli nie będą potrzebne, skupię się na tworzeniu memów, bo słyszałam, że jesteście ich koneserami!
Awatar użytkownika
Rada Jedi
Rada Jedi

Wróć do Punkt rekrutacyjny